Sıkça Sorulan Sorular

IPTV ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevapları burada!

En Çok Merak Edilen Sorular Ve Cevapları

1Kanal listesinde neler var?
Kanal Listesi sayfamızda bu sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Kanal listesi sayfamızda da inceleyebileceğiniz üzere yüzlerce kanaldan oluşan bir listemiz mevcuttur. Ancak kanal listesi sayfamızda vod içeriklerimiz yayınlanmamıştır. Bunun sebebi vod içeriklerimizin aralıklarla güncellenmesidir.
2Ödeme yöntemleri nelerdir?
Kredi kartı, banka kartı ve paypal seçenekleri ile satın alma işlemi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Whatsap ve Telegramdan iletişime Geçebilirsiniz
3Nasıl satın alabilirim?
Türkiye ve Avrupa paketler,nden hangisine karar verdikten sonra sayfamızdan ilgilendiğiniz paket için ödeme butonuna tıklayarak açılan sayfada satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminden sonra bize canlı destek hattımızdan bilgi verirseniz hesabınız 10 dakika içinde aktif edilecektir.
4Taksit ile satın alabilir miyim?
Alışveriş işlemi taksit mümkündür
5İnternet bağlantı hızım nasıl olmalı?
İnternet hızınızın iptv yayınlarını sağlıklı bir şekilde izlemeyebilmek için 12 mbps ve üzeri olması gerekmektedir. İnternet hızınızın yanı sıra internet bağlantınızın yurt dışı çıkışlarında problem olmaması ve ping değerlerinin düşük olması gerekmektedir. GAMA IPTV olarak kullanıcılarımıza her zaman fiber internet tavsiye etmekteyiz. Fiber internet, ADSL’ e göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Aynı şekilde modeme kablolu bağlantı, wifi bağlantısına göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir.
6Yayınlarda problem oluyor mu?
Kanallarımız iptv teknolojisi için kullanılabilecek en iyi sunucularda barınmaktadır. Yayınlarda kesilme, donma, takılma, yayın gitmesi gibi problemler bizim tarafımızda teknik bir sorun yaşanmadığı sürece oluşmamaktadır. Teknik bir problem her teknolojik alt yapıda olduğu gibi datacenterlarımızda da yaşanabilir. Bunun için datacenterlarımız tarafından firmamıza verilen garanti uptime oranı %99 dur. Yani %99 problemsiz hizmet veren sunucular ile çalışmaktayız. Kullanıcılarımız tarafından bize iletilen bildirimlerde yaptığımız incelemelerde sorun, problem yaşayan kullanıcılarımızın aynı şekilde %99 kendilerinden kaynaklıdır. Bunun en büyük etkeni bağlantıların yurt dışı çıkışlarının zayıflatılması ve ülke içindeki anlık bağlantı zayıflamalarıdır. Sistemsel hatalardan dolayı tüm kanal listemizin %5-10 luk bir kısmında zaman zaman hatalar meydana gelebilir. Bu kanallar rutin kontroller ile tespit edilip düzeltilmektedir.
7Size nasıl güvenebilirim?
GAMA IPTV hali hazırda Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda gibi birçok ülkede hizmet veren ve geçmişi olan bir firmadır. Kullanıcılarına hiç bir zaman güvensizlik duyuracak bir adım atmamıştır. Kaliteli iptv yayıncılığı hizmetine her daim devam etmiştir ve edecektir.
8Yetişkin kanallarını izleyebilir miyim?
GAMA IPTV    Yetişkin kanalları listemizde mevcuttur ve fiyata dahildir. Ancak kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda satın alma işleminden sonra dosyalarına eklenmektedir. Dahil olarak açılan hesaplardan çıkartılamaz ve hariç olarak açılan hesaplara eklenemez.
9Görüntü kalitesi ve gecikmesi süresi nedir?
Kanallarımız SD – HD – FULL HD – 4K çözünürlüklerine sahiptir. (4K sadece vod içeriklerimizde mevcuttur.) Gecikme süresi siz ile sunucularımız arasındaki bağlantı kalitesine göre 20 saniye – 200 saniye arasında otomatik olarak değişmektedir.
10Kaç cihazdan izleyebilirim?
Yayınları aynı anda 1 cihazda açabilirsiniz. Sistem, aynı anda 2. bir cihazda açılmasına izin vermemektedir. Bir cihazda kapatıp diğerinde açabilirsiniz. Canlı destek Hattınla irtibata geçip Çoklu giris seçenekleri hakkında bilgi alınız
11Hangi cihazlarda izleyebilirim?
Bilgisayar, İptv uyumlu smart tv, akıllı telefon ve tablet, iptv destekli uydu alıcılar ve tv box cihazlarında yayınları izleyebilirsiniz.
12Listemi nasıl güncellerim?
Kanal listenizi, m3u linkinize her tıklamada en güncel şekilde indirebilirsiniz. Server bilgileri veya link ile yaptığınız kurulumlarda listeniz otomatik güncellenir.
13Kampanyalarınızdan nasıl yararlanabilirim?
Bir kampanya düzenlediğimizde web sitemizde bildiri paylaşmaktayız. Kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitemizi takipte kalabilirsiniz.
14İade seçeneği var mı?
Paket satın aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde iade hakkına sahipsiniz.
15Yayınları istediğim yerden izleyebilirmiyim?
Bilgisayar, cep telefonu veya akıllı televizyonunuzun olduğu her yerde yayınları izleyebilirsiniz. Yayınları sorunsuz izleyebilmek için internet hızınızın 8 megabitin üzerinde olması gerekmektedir. İnternet hızınız 6 megabitin üzerinde olduğu sürece kesintisiz izleyebilirsiniz.

İptv Paketlerimiz

Provided by gamaserver.com