IPTV Extreme Kurulumu

IPTV Extreme Kurulumu Detaylı Anlatımı

Bu uygulamayı android telefon ve tv boxlarda kullanabilirisiniz. Bu uygulamaya kendi üzerinden ya da sitesi üzerinde hesap ekleyebilirsiniz.

-Kendi üzerinden

Hesap eklemenin tek bir yolu yok. Kullanıcı adı ve şifre girerek de eklenebilir ama burada bizce daha kolay olan yöntemler anlatılmıştır.

1:-Öncelikle linki kopyalayın.

2:-Ardından uygulamayı açın. Açıldığında gerekli onayları verdikten sonra karşınıza mac adresi çıkar. Şu anda bu adres lazım değil ama site üzerinde yükleme yaparken lazım olacak. Ok ile gösterilen üç noktaya tıklayın

.

3:-Açılan yerde yuvarlak içine alınan “oynatma listeleri” sekmesine tıklayın.

4:-Açılan yerde ok ile gösterilen “Kanal listesine dosya ya da link” sekmesine tıklayın.

5:-Açılan yerde yuvarlak içine alınan “kanal listesi ismi” sekmesinde rastgele bir isim verebilirsiniz. Ardından Ee başta kopyaladığınız linki ok ile gösterilen “yapıştır” sekmesine basarak yapıştırın. Daha sonra da yine ok ile gösterilen “tamam” sekmesine basın.

6:-Artık hesabınızı eklediniz. Geri gelince otomatik olarak içerikleriniz yüklenecektir. Yüklenmez ise 3. aşamadaki “oynatma listeleri” sekmesine tıklayınca eklediğiniz liste karşınıza gelir. Ona tıklayıp etkinleştir diyip geri geldiğinizde içerikleriniz yüklenir.

-Sitesi Üzerinden

https://iptvextreme.eu sitesi üzerinde bu yüklemeyi yapabilirsiniz. Uygulama ilk açıldığında karşınıza çıkan MAC adresini resimde yuvarlak içine alınan yerdeki “MAC address” kısmına olduğu gibi yazın. Benzer şekilde “playlist name” sekmesine rastgele bir isim yazın ve ardından “playlist link” yazan yere de linkinizi yazın. Tüm bunları yaptıktan sonra “Save” sekmesine basın. İşlem başarıyla gerçekleşirse yeşil renk ile yazılmış bir uyarı gelecektir. Cihazınızda uygulamayı kapatıp açtıktan sonra listenize ait içerikler otomatik yüklenecektir.